KERGE SALONGI PUHASTUS (ca 25-30min)

Tolmuimejaga istmetelt ja põrandalt lahtise mustuse puhastamine, niiske lapiga tolmu pühkimine sisepindadelt, klaaside puhastus

Nagu nimi juba ütleb, on tegemist kiire ja kerge sõiduki puhastusega – tolmuimejaga istmetelt ja põrandalt, ning niiske lapiga armatuurilt lahtise tolmu pühkimine. Teenus ei sisalda pagasiruumi koristust/puhastust ja lemmiklooma karvade eemaldamist sõidukist.

NAHKSALONGI HOOLDUS (ca 2,5h)

Istmete ja nahkkattega detailide puhastus kergemast mustusest, puhastatud nahkdetailide kreemitamine, et nahk oleks kaitstud mustuse ja kuivamise eest.

Palume pöörata tähelepanu sellele, et nahksalongi hooldus on mõeldud naha hooldusele, nagu nimetus juba ise ütleb. Kui Teie sõiduki nahksalong on väga määrdunud ja vajab põhjalikku puhastust, siis tuleb selleks teha keemiline puhastus, mitte nahahooldus. Selleks, et määrata sobiv ja vajalik teenus Teie sõiduki nahksalongile, palume pöörduda meie personali poole, kes annavad Teile meelsasti nõu.

SALONGI KEEMILINE PUHASTUS

Salongi keemilise puhastuse käigus puhastatakse Teie sõiduk laest kuni põhjakatteni, k.a. pagasiruumi põhjalik puhastus. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on meil kasutuses ainult kaasaegsed ja just salongi puhastuseks ettenähtud tööriistad ja kemikaalid, mis ei kahjusta Teie sõiduki salongi.

Paljudes pesulates kasutatakse ühte ja samat ainet nii mootori pesuks, kui ka nt. salongi puhastuseks… See oleks umbes sama, kui pesta hambaid, pead ja määrdunud põrandat ühe ja sama ainega. Meie pesulas sellist asja ei ole! Igale pinnale on vastav puhastusvahend ja tööriist, millega üritame saavutada maksimumtulemuse. Peale sõiduki põhjalikku puhastust kuivatame loomulikult Teie sõiduki. Meie pesulast ei välju ükski auto märjana! Märg salong tähendaks, et lähima aja jooksul hakkab Teie sõiduki salong hallitama ja ebameeldivalt haisema, mis tähendaks omakorda uuesti salongi keemilist puhastamist, et sellest lahti saada.

Selleks, et peale salongi keemilist puhastust säilitada võimalikult pikaks ajaks ilus ja värske välimus sõiduki tekstiilpindadel, soovitame tekstiili kaitset.

PÕHJALIK SALONGI PUHASTUS (ca 45min)

Tolmuimejaga istmete, põranda ja pagasiruumi lahtise mustuse puhastamine, armatuuri ja siseplastikute puhastus (nt jookide plekid keskkonsoolil), klaaside puhastus seest

See teenus sobib nii nõudlikumale kliendile, kui ka keskmisest enam määrdunud sõidukile. Töö käigus puhastame istmetelt, põrandalt ja pagasiruumist tolmuimejaga lahtise mustuse. Puhastame kergema mustuse armatuurilt, ukseplastikutelt ja keskkonsoolilt ning klaasid seestpoolt.

Plekkide eemaldamine/puhastamine, mis on Teie sõiduki tekstiilpindadel, ei kuulu selle teenuse alla! Selleks tuleb teha kas terve salongi keemiline puhastus või siis pöörduge meie personali poole ja leiame koos sobiva ja vajaliku lahenduse.

TEKSTIILI KAITSE

Tekstiilikaitse on vahend, mis kantakse sõiduki tekstiilpindadele PEALE salongi keemilist puhastust, et säilitada tekstiili värsket välimust ja ära hoida mustuse, vee või muude vedelike sisse imbumist, mis omakorda jätavad plekid Teie sõiduki tektstiilile. Kui peaks siiski mõni plekk (nt jogurt, piim, karastusjook) tekkima Teie sõiduki istmele, hoolimata tekstiili kaitsest, siis on selle pleki eemaldamine kordades lihtsam ja kergem.