VAHATAMINE

Sõiduki põhjalik leotuspesu (pigi ja soola eemaldamine värvkattelt), vajadusel suurtemate pigiplekkide leotus ja eemaldamine, velgede põhjalik puhastus, nikkel- ja kroomdetailide puhastus, sõiduki põhjalik kuivatamine, sõidukile vaha pealekandmine, väliplastikpindade ja rehvide hooldamine.

Nagu näete, siis Vahatamise all pakume Teie sõidukile tegelikult mitte lihtsalt vahatust, vaid täisteenuse paketti, alates põhjalikust pesemisest kuni lõppviimistluseni. Teie auto väljub meie pesulast läikivana ja pilkepüüdva välimusega.

Sõiduki vahatamine on siiski eelkõige mõeldud värvkatte kaitseks. Kindlasti annab vahatus Teie sõidukile läike ja ilusa välimuse, aga vahatamine ei eemalda Teie sõiduki värvkattelt kriime ja värvikahjustusi. Selleks, et eemaldada kriimud värvkattelt või tuhmunud värvkate taas läikima saada, tuleb seda kindlasti läigestada või poleerida.  Täpsema info saamiseks pöörduge palun meie personali poole, kes on alati valmis Teile nõu andma.

Täpne ajakulu sõltub sellest, millist vaha me Teie autole peale kanname. Kuna erinevatel vahadel on erinevad kuivamisajad, ei saa me kahjuks Teile täpset ajakulu siia välja kirjutada. Küll aga saame seda Teile siis öelda, kui oleme Teiega kokku leppinud, millise vaha Teie sõidukile peale kanname.

Sõiduki vahatamist soovitame teha kaks korda aastas. Enne talvist hooaega, et sõiduki värvkatet kaitsa soola, pigi, metallipuru (naastrehvidest ) jms eest ja peale talvist hooaega, et see sõiduki külge kogunenud mustus, sool, pigi jne maha pesta ja taas kaitse alla panna.